Ruské baletní studio pod vedením Natali Classic pod vedením Natalije Misyury

Dokonalost v pohybu

Základní informace

  • Vítězná účast v mezinárodní soutěži Grand Dance Academy Festival

    Poslední dny pro nás byly velice úspěšné. Naše svěřenkyně Monika Janebová vyhrála v mezinárodní soutěži Grand Dance Academy Festival jednu z cen – stáž v Moskevské taneční akademii. ...

  • O studiu

    Vedoucí studia je Natalija Misyura, bývalá sólistka Kyjevského divadla opery a baletu, laureátka mezinárodních soutěží baletních umělců s 20letou praxí. Natalija působila na nejlepších scénách ...

  • Rozvrh

    Pondělí, středa, pátek — děti 16:00 – 17:30 — dospělí 17:30 – 20:00 Úterý, čtvrtek, sobota — profesionálové a děti 14:00 – 20:00

Naše kurzy

Individuální lekce ve vybrané třídě stojí 700 Kč. Skupinová lekce stojí 400 Kč.

Klasický tanec

Hodina se skládá z pohybů u tyče, tance, výskoků (allegro) a tance na špičkách, probíhá dle ruské klasické školy A. J. Vaganovy. Individuální lekce ve vybrané třídě stojí 700 Kč. Skupinová lekce stojí 400 Kč. Zapsat se na kurz můžete zde.

Příprava dětí na choreografickou školu

Třída je zaměřena na rozvoj fyzických předpokladů a objevení individuality dítěte. Individuální lekce ve vybrané třídě stojí 700 Kč. Skupinová lekce stojí 400 Kč. Zapsat se na kurz můžete zde.

Třída pro zdokonalení profesionálů

Třída pomůže zlepšit své profesionální dovednosti a také rozvinout techniku klasického tance. Individuální lekce ve vybrané třídě stojí 700 Kč. Skupinová lekce stojí 400 Kč. Zapsat se na kurz můžete zde.

Třída tance na špičkách

Třída tance na špičkách. Studium probíhá dle ruské školy klasického baletu A. J. Vaganovy. Individuální lekce ve vybrané třídě stojí 700 Kč. Skupinová lekce stojí 400 Kč. Zapsat se na kurz můžete zde.

Třída scénické praxe

Třída je zaměřena na studium klasického dědictví nejlepších představení světového klasického baletu. Individuální lekce ve vybrané třídě stojí 700 Kč. Skupinová lekce stojí 400 Kč. Zapsat se na kurz můžete zde.

Choreografie pro děti

Třída rozvíjí a zlepšuje muzikálnost, cit pro rytmus, vyvíjí se správné držení těla a estetika pohybu. Individuální lekce ve vybrané třídě stojí 700 Kč. Skupinová lekce stojí 400 Kč. Zapsat se na kurz můžete zde.

Choreografie pro sportovce

Tato třída je určena pro fyzické, estetické a choreografické vzdělávání sportovců. Individuální lekce ve vybrané třídě stojí 700 Kč. Skupinová lekce stojí 400 Kč. Zapsat se na kurz můžete zde.

Třída body baletu

Hodiny baletu pro dospělé. Pro ty, kteří si přejí změnit postavu, zlepšit držení těla a poznat tajemství ženskosti. Individuální lekce ve vybrané třídě stojí 700 Kč. Skupinová lekce stojí 400 Kč. Zapsat se na kurz můžete zde.

Portfolio

Dále

Kontakt

Telefon: +420 605 345 664.

Go Top